Sadece arka bagaj ile uyumlu olan çantamız uzun turlar yapan ya da sadece hafta sonu gezisine çıkmasına rağmen yanına çok eşya alması gereken bisikletçi arkadaşlarımız için üretildi.
ADET
₺1.090,00 KDV Dahil
Bisiklete daha fazla suluk kafesi bağlayarak, turcuların eşya organizasyonlarını daha fonksiyonel yapabilmelerine yardımcı olmak için tasarlandı. Aparat bisikletinizin ön veya arka bagaj demirlerindeki uygun bir yere bağlanır. Herhangi bir suluk kafesi de aparatın üzerine sabitlenir. Bundan sonrası turcunun kişisel ihtiyaçlarına ve hayaline göre seyahatini kolaylaştırmak üzere şekillenir.
ADET
₺120,00 KDV Dahil
Hem ön bagajınıza hem de arka bagajınıza uyumlu olan çantamız tüm turcuların vazgeçilmezi olmaya adaydır. Uzun turda ön heybe, günlük kullanımda arka heybe olarak kullanabilirsiniz.
ADET
₺980,00 KDV Dahil

Sadece arka bagaj ile uyumlu olan heybe, çanta içinde eşyalarını bulmakta zorlanan bisikletçi arkadaşlarımız düşünülerek tasarlandı.

 

Çantanın ana bölme fermuarı öne doğru açıldığından, içindeki malzemeleri, sanki dolabınızın rafındaymış gibi, üst üste dizilmiş haliyle görebilirsiniz.

ADET
₺1.250,00 KDV Dahil
Hem günlük kullanımınız hem de kısa turlarınız için ideal bir çantadır. Katlanır bisikletler de dahil tüm bisiklet türleri için ve sele borusuna bağlanan bagajlar dahil tüm bagaj tipleri için uygundur. 
ADET
₺580,00 KDV Dahil
1