Gizlilik Politikası

Semcanta.com ’un (Mustafa ELMALI - Semçanta Bisiklet Çantaları) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, semcanta.com ’u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları semcanta.com ’a aittir.

 

Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

 

Semçanta üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için semcanta.com tüm önlemleri almaktadır.

 

Tüm online kredi kartı işlemlerinde PayTR gizlilik politikası geçerlidir. (https://www.paytr.com/gizlilik)

 

Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin semcanta.com ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, Semçanta ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.

 

Semcanta.com ’dan sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

 

Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi semcanta.com ’dan yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.

 

Semcanta.com belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine eposta, sms ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız email içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz.

 

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

Ünvan: Mustafa ELMALI – Semçanta - Bisiklet Çantaları

Adres: Fahrettin Altay Mah. 65/18 Sok. No:11B Karabağlar / İZMİR

Telefon: (0555) 558 72 73

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR