Bagaj Suluk YuvasıSemçanta
Bagaj Suluk YuvasıSemçanta
Bagaj Suluk YuvasıSemçanta
Bagaj Suluk YuvasıSemçanta

Bagaj Suluk Yuvası (BSY01)

5,00
Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)

Bisiklete daha fazla suluk kafesi bağlayarak, turcuların eşya organizasyonlarını daha fonksiyonel yapabilmelerine yardımcı olmak için tasarlandı. Aparat bisikletinizin ön veya arka bagaj demirlerindeki uygun bir yere bağlanır. Herhangi bir suluk kafesi de aparatın üzerine sabitlenir. Bundan sonrası turcunun kişisel ihtiyaçlarına ve hayaline göre seyahatini kolaylaştırmak üzere şekillenir.

BSY
:

Kullanım

 

Yolculuk esnasında çantaların içine koyduğumuz bir çok malzemeye istediğimiz anda ulaşmak ve aradığımız küçük şeyleri bulmak zor olabilir. Bu gibi durumları kolaylaştırmak üzere ihtiyaçtan doğan bir ürün tasarladık.

 

Örnekler vermek gerekirse; sıvı el sabunu, bulaşık deterjanı, sıvı yağ, şarj aletleri, diş fırçası, traş malzemeleri gibi kişisel bakım ürünleri, pirinç, bulgur, makarna gibi çeşitli gıda malzemeleri, vb. birçok şeye daha kolay ulaşmak için kullanılabilir.

 

 

Teknik Bilgiler

 

Ağırlık: 

 

Fiyat 1 çift fiyatıdır. Ürün sipariş edildiği zaman 2 adet gönderilir. Ayrıca 4 adet alyan başlı vida, 4 adet fiberli somun, 4 adet pul da ürün ile birlikte gönderilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
$('#divStokYok').append('#divgelinceHaber');